Історія курсів

Перші дві групи вивчення англійської мови були створені у 1993 році.
У 2019р. активно працюють 27 груп з різним наповненням : від 5 до 10 учнів. Вивчення німецької та польської мов відбувається з різною інтенсивністю.

Ми команда професіоналів, кожен з наших педагогів успішно готує старшокласників до ЗНО, (середній бал учнів за останні роки від180 до 198 балів.) Дошкільнята опановують елементарне читання та письмо за 2 роки, школярі виявляють на помісячному тестуванні покращені розмовні та граматичні навички. Створена така система, де кожен (і малюк, і школяр, і дорослий слухач) може отримати якісні знання та вміння потрібні для повсякденного життя у сучасному світі.

” Вдосконалюватись – означає змінюватись, бути досконалим – означає змінюватись постійно ” – У.Черчіль.

Свої 4 ліцензії ми підтверджували не тільки за партами-щорічні концерти англійською мовою, триразові літні англомовні табори, триразові подорожі у Велику Британію, триразово організовані курси для працівників ” Трускавець Курорт” та готельного комплексу ” Карпати” , проведення Літургії англійською мовою.
Успіх-позитивний наслідок роботи та справи; за 26 років праці на ринку освітніх послуг життя ускладнювало вимоги, ми виросли чисельно та якісно. Кожен учбовий кабінет має сучасні учбові дошки та меблі, комп’ютери та телевізори; суботні розмовні клуби проводяться з SMART TV, накопичено багато учбового лексичного матеріалу, маємо велику відеотеку.

Всі батьки мають доступ до електронного щоденника, ми перші, хто це запровадив у Трускавці.

“Хто навчається без книги, той черпає воду решетом” – Г.Драйден.

Щороку наша навчальна база значно оновлюється найсучаснішими комплектами компанії DINTERNAL Education, кожен учень забезпечується кількома підручниками.

Намагаємося будувати довготривалі та теплі відносини з клієнтами, адже наші пріоритети – надати якісні освітні послуги за меншу ціну, мотивувати наших учнів Мріяти, Прагнути, Досягати. Сподіваємось, що нам вдасться зробити видатну роботу, як радив Стів Джобс, адже ми любимо те, що робимо!!!

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо найближчим часомВи можете визначити свій рівень знання англійської мови Тут